نوحه مذهبی
174622-975466.jpgآرسنال چیزی نمانده بود بازگشتی بی‌سابقه را در لیگ قهرمانان رقم بزند، اما برد آنها تنها 3 گل داشت و برای صعود کافی نبود.

به گزارش سایت گل، میلان در بازی رفت چهار بر صفر پیروز شده بود و تاکنون سابقه نداشته تیمی بتواند در لیگ قهرمانان باخت با فاصله چهار گل را در بازی برگشت جبران کند.

میلان در نیمه اول بسیار ضعیف کار کرد و همین باعث شد آرسنال سه گل بزند، اما ماسیمیلیانو آلگری در نیمه دوم تیمش را متحول کرد.

آرسنال ترکیبی تهاجمی داشت؛ نه‌تنها به دلیل نیاز به زدن گل‌های فراوان، که این ترکیب به دلیل غیبت میکل آرتتا، آرون رمزی و آبو دیابی هم بود. الکس اوکسلاد-چمبرلن و ژروینیو در کنار تئو ولکات مهاجمان مکمل روبین فان‌پرسی بودند.

در میلان هم اوربی امانوئلسون، جمال مصباح و استفان الشعراوی در ترکیب ثابت قرار گرفته بودند.

مارک فان‌بومل در این بازی آغازی فاجعه‌بار داشت و در دقیقه 5 اخطار گرفت. او در دقیقه 7 هم نتوانست لوران کوشلنی را مهار کند و این مدافع آرسنال روی کرنر اوکسلاد-چمبرلن با ضربه سر دروازه میلان را گشود.

در دقیقه 26 بود که آرسنال به گل دوم رسید. ولکات از سمت راست گریخت و سانتری کوتاه انجام داد که تیاگو سیلوا در حالتی نامتعادل به شکلی ضعیف آن را دفع کرد و توپ را مقابل پای توماس روسیچکی انداخت و او هم با خونسردی دروازه کریستین آبیاتی را گشود.

جمال مصباح که در سمت چپ خط دفاعی جانشین لوکا آنتونینی شده بود بازی بسیار ضعیفی انجام داد. این مدافع الجزایری در دقیقه 43 اکسلاد-چمبرلن را سرنگون کرد و پنالتی حاصل را فان‌پرسی به گل سوم تبدیل کرد.

در ادامه نیمه اول میلان دو موقعیت خوب داشت اما وویچیخ اشچسنی آنها را مهار کرد تا تیمش را در بازی نگاه دارد. اگر آرسنال گل می‌خورد، مجبور بود 6 گل به میلان بزند!

میلان در نیمه دوم منسجم‌تر شد و دیگر گلی دریافت نکرد. البته آبیاتی هم واکنش‌های بسیار خوبی داشت و یک بار ضربه فان‌پرسی را از فاصله‌ای نزدیک دفع کرد.

آرسنال در نیمه دوم نتوانست به گل چهارم – که انتظارش را می‌کشید – برسد و مردان آرسن ونگر با وجود پیروزی درخشانی که کسب کردند از لیگ قهرمانان کنار رفتند.برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ