سارقان مغازه های چهارباغ دستگیر شدند

 

فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری سارقانی كه اقدام به سرقت از چهارمغازه در چهارباغ اصفهان كرده بودند، خبر داد.

سردار كرمی در گفت وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جزئیات این حادثه اظهاركرد: چندی پیش چهارباب مغازه در چهارباغ اصفهان كه با شگرد تخریب دیوار مورد سرقت قرار گرفتند كه پلیس با اطلاع از این سرقت رسیدگی به این موضوع را به صورت ویژه در دستور كار خود قرار داد.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد كه از این مغازه ها حدود ۱۵۰ میلیون ریال وجه نقد، البسه، تلفن همراه به سرقت رفته است.

كرمی خاطرنشان كرد: با تحقیقات صورت گرفته در روند رسیدگی به این پرونده و با انجام اقدامات خاص پلیسی سرانجام در روز سه شنبه ۲۱تیرماه یكی از سارقان در زمان تردد در یكی از خیابان های اصفهان مورد شناسایی قرار گرفت و پس از درگیری فیزیكی با پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی اصفهان افزود: متهم دستگیر شده به نام «محمد ـ ر» در بازجویی ها به بزه انتسابی با همدستی فردی به نام «مهدی ـ ن» اعتراف كرد.

وی به ایسنا گفت: همدست این سارق كه وظیفه انتقال سارق اصلی و اموال مسروقه را عهده داشت نیز توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی اصفهان خاطرنشان كرد: طبق اعترافات متهم اصلی این پرونده وی از طریق یك بالكن وارد یكی از مغازه ها شده و سپس با تخریب دیوارهای جانبی به مغازه های دیگر راه یافته و اقدام به سرقت كرده است.

كرمی افزود: با هماهنگی مقامات قضایی مخفی گاه این متهم مورد بازرسی قرار گرفت و مقادیر زیادی اموال مسروقه كشف شد كه این اموال پس از سیر مراحل قانونی به مالباختگان تحویل داده خواهد شد.

وی اضافه كرد: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده تشكیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند...../ خبرگزارى ايسنا

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ