افتخار فوتبال پاك متعلق به من است

 

قلعه‌نويي: مدعيان فوتبال ناپاك براي ماندن در مديريت 10 نفر را مي‌بينند

سرمربي سپاهان گفت: آنهايي كه دم از فوتبال ناپاك مي‌زنند براي بقا در مديريت نزد 10 نفر مي‌روند تا سر كار بمانند.

امير قلعه نويي درباره قهرماني سپاهان عنوان كرد: فوتبال ناپاك دكاني براي آقايان شده است. زماني كه به مشكل مي خورند از آن استفاده مي كنند و زماني كه برنده مي شوند حريف را تجزيه و تحليل كرده بودند و عمق دفاع را ديده بودند. با اين حال من بايد از مهندس محرابيان وزير محترم صنايع تشكر كنم كه شرايط خوبي را براي باشگاه هاي صنعتي فراهم كرده اند. همچنين از دكتر قاليباف تشكر مي كنم كه پيام تبريكي براي قهرماني تيم ما ارسال كرده بودند.

وي با اشاره به فوتبال ناپاك كه از سوي برخي به آن دامن زده مي شود گفت: مردم از ما جلوتر هستند و نمي توانيم به آنها انحراف فكري بدهيم. آنها خوب و بد را از هم تشخيص مي دهند. آنهايي كه دم از فوتبال ناپاك مي زنند براي بقا در سمت مديريتشان پيش 10 نفر مي روند تا همچنان سركار باقي بمانند و يا نزد 10 نفر مي روند تا به آنها تيم بدهند و سالي 200، 300 ميليون تومان درآمد داشته باشند.

قلعه نويي به دوره هاي گذشته ليگ برتر اشاره كرد و اظهار داشت: در همان زمان كه پاس قهرمان شد ما جوانمردانه بازي كرديم و آن زمان به نام روز فوتبال پاك نامگذاري شد و افتخارش متعلق به من است. در دقيقه 88 از پيكان گل خورديم و پاس قهرمان شد.

سرمربي سپاهان با اشاره به نماز شكر اين تيم پس از قهرماني گفت: فوتباليست ها الگوي جوانان و نوجوانان ما هستند و آنها وقتي مي بينند بازيكنان در اوج قهرماني خدا را شكر مي كنند و بندگي او را به جاي مي آورند الگوي مناسبي براي جوانان ما مي شوند.

قلعه نويي در مورد اينكه برخي از زندگي تجملاتي او ايراد گرفته اند و درباره ارتباط او با برخي از بازيكنان حرف هايي مي زنند تصريح كرد: جاي تاسف دارد كه برخي نمي توانند پيشرفت ديگران را ببينند. من تاكنون در مورد هيچ شخصي حرف نزده ام اما زماني كه آنها ترور شخصيت و با آبروي افراد بازي مي كنند مجبورم پاسخ‌شان را بدهم. من تمامي آنها را به خدا واگذار مي كنم.

وي در مورد حرف يكي از مربيان استقلال كه گفته بود من مثل برخي ها روي سكو آدم ندارم، گفت: درگيري اين آقايان به من چه ارتباطي دارد؟ مگر مردم روي سكو ها مي دانستند كه قرار است آنها (فرهاد مجيدي و صمد مرفاوي) در زمين مسابقه با هم درگير شوند؟ آنها فكر مي كنند مردم هم مثل خودشان هستند.

قلعه نويي تاكيد كرد: حتما اشتياق مردم اصفهان براي قهرماني هم با پول بوده است. من از كسي نمي ترسم زيرا بنده خدا هستم و بنده‌ي بنده نيستم. بهتر است اين دكان ها را جمع كنند. زماني كه براساس توانايي و قابليت پست نگيرند بايد اين خواري ها را هم تحمل كنند. آدم بايد محبوب بوده و در دل مردم جا داشته باشد. مشهور شدن كاري ندارد.

وي در مورد ماندنش در سپاهان و درگيري با هادي عقيلي گفت: دوست دارم در اين تيم بمانم و اگر ماندني شدم تيم را براساس ايده‌آل‌هاي خود مي سازم اما اين شايعه ها درست نيست. ديروز هم گفتند قلعه نويي، عمادرضا، نويدكيا و عقيلي را نمي خواهد. اين حرف ها درست نيست برخي فقط به دنبال تخريب هستند. آنهايي كه ادعا مي كنند سپاهان هزينه زيادي داشته بخواهند هر 4 تيم اول هزينه هايشان را منتشر كنند تا مردم ببينند چه تيمي بيشتر هزينه كرده است. عزت و ذلت انسان دست خدا است...../تحلیل:فارس

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ