ایرج رهبر:برخی انبوه سازان در ساخت مسکن مهر با مشکل مواجه شدند

 

رئیس کانون سراسری انبوه سازان افزایش قیمت ساخت و ساز را یکی از عوامل موثر بر طرح مسکن مهر دانست و گفت: برخی از انبوه سازان در ساخت مسکن مهر با مشکل مواجه شده اند.

ایرج رهبر در گفتگو با مهر، افزایش قیمت ساخت و ساز در بخش مسکن را یکی از عوامل موثر بر ساخت مسکن مهر دانست و گفت: با گرانی مصالح ساختمانی، سازنده هم حق دارد که قیمتها را افزایش دهد اما هنوز قرارداد جدید در مسکن مهر منعقد نشده است.

وی افزود: معمولا قراردادهایی که انبوه سازان در مسکن مهر داشته اند، یکساله است اما به دلیل اینکه قراردادها در زمانهای متفاوتی نوشته شده است برخی از انبوه سازان بامشکل مواجه هستند، زیرا هنوز ساخت وساز آنها تمام نشده است.

رئیس کانون سراسری انبوه سازان مسکن مهر با اشاره به اینکه مسکن مهر طرحی ملی است و انبوه ساز هم به عنوان کارآفرین در این کار حضور دارد، اظهار داشت: اگر نظرات آنها نادیده گرفته شود علاوه براینکه به شکست طرح می انجامد، منابع مالی بیت المال هم به هدر می رود.

رهبر به توافق این کانون با بانک مسکن در خردادماه سالجاری اشاره کرد و گفت: انبوه سازان برای اجرایی کردن طرحهای خود نیاز به تامین منابع مالی دارند که در همین رابطه، تفاهم نامه ای میان بانک مسکن و انبوه سازان به امضاء رسید.

وی تصریح کرد: براین اساس، طرحهای توجیه دار از طریق منابع مالی بانک مسکن تامین می شود و به مرحله اجرا می رسد که طرح خانه های لوکس و ساخت شهرکهای اقماری دراطراف شهرهای بزرگ از جمله این طرحها است..... /  خبرگزارى مهر

 

 

 

 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ