فیروز کریمی مربی کاربلد و شوخ طبع فوتبال ایران مدت هاست نتوانسته در لیگ برتر مربیگری کند. این مربی می گوید مسئولان سازمان لیگ به من می گویند مشکلی برای مربیگری در لیگ برتر ندارم و مشکل من مربوط به مصاحبه های مطبوعاتی من می شده که نمرات من در این زمینه به 150 منفی رسیده و اکنون نیز حل شده است.

به گزارش آتی نیوز، البته کریمی می گوید علاقه ای به بازی در فیلم های سینمایی ندارد و می خواهد کارش را در این زمیننه با مجری گری در برنامه ورزشی تلویزیون آغاز کند زیرا توانایی این کار را دارد و او حتی به شوخی می گوید عادل فردوسی پور عددی نیست! البته او را از ته دل دوست دارم.

مربی توانا و با تجربه فوتبال ایران البته از ورود خبرنگاران به زندگی خصوصی اش آشفته می شود و دیگر شوخ طبعی نمی کند و با جدیت تمام پاسخ میدهد.

برای همین وقتی که کریمی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید ظاهرا اتفاقی در زندگی شخصی شما رخ داده که بین شما و خانواده دامادتان فاصله انداخته گفت: زندگی شخصی من به هیچکس مربوط نیست نه به شما و نه حتی به مهدی تارتار (دامادم).

وی افزوده است: اتفاقاتی در زندگی ام افتاده که چیز خاصی نبوده و ارتباطی هم به کسی ندارد همان طور که سرسوزنی مشکلی در زندگی ام وجود ندارد و کار بدی هم نکرده ام که بخواهم تاوان پس بدهم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ