استاندار آذربایجان شرقی خواستار بی توجهی و بی اعتنایی خانواده شهدا نسبت به شایعات و حاشیه های بی اساس بر علیه دولت شد.

به گزارش مهر، احمد علیرضا بیگی ظهر پنجشنبه در دیدار با جمعی از خانواده شهدا و ایثارگر شبستر برخی اظهار نظرها درباره ناتوانی دولت از پرداخت یارانه های نقدی را مصداق شایعات بی اساس عنوان کرد و اظهار داشت: از خانواده شهدا به عنوان دلدادگان اصلی انقلاب اسلامی انتظار می رود دولت را در اجرای برنامه های توسعه ای خود پشتیبانی کرده و به حاشیه ها و شایعات بی اساس اعتنا نکنند.

بیگی در بخش دیگری ا ز سخنان خود با بیان اینکه ولایت فقیه متضمن بقای انقلاب اسلامی است به اجرای موفقیت آمیز قانون هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و گفت: دشمنان گمان می کردند همزمانی اجرای این قانون با تشدید تحریم های جهانی، جمهوری اسلامی ایران را از پا در خواهد آورد و این درحالیست که برخلاف پیش بینی آنها پیشرفت و توسعه کشورمان شتاب گرفت که تمامی این پیشرفت ها به پشتوانه رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه تحریم ها در رشد و توسعه ایران خللی ایجاد نخواهد کرد، افزود: تحریم های جهانی در مقابل عظمت جمهوری اسلامی ایران ناچیز بوده و روزی تمامی تحریم ها به پایان خواهد رسید ولی روند توسعه ایران هرگز متوقف نخواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی، جمهوری اسلامی ایران را قدرت استراتژیک منطقه دانست و تاکید کرد: تمامی فعالیت ها و تصمیم گیری های نظام اسلامی موضع قدرت بوده و نمونه آن اجازه ندادن به هواپیمای حامل خانم مرکل نخست وزیر آلمان برای عبور از فضای ایران بود.

همچنین بیگی قدرت جمهوری اسلامی ایران را قدرت نرم معرفی کرد و افزود: به واسطه همین قدرت نرم انقلاب اسلامی هم اکنون آثار خود را در کشور های منطقه به تدریج نشان می دهد و این ها گواه حقانیت انقلاب و خون شهداست.
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ